Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Chróstnik - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Lubin(Chróstnik + 6 km)

380 000 zł55,60 m² 6 834,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 38,9 m , położonego na IV piętrze w zadbanym budynku przy ul. Legnickiej. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludwika I

Lubin(Chróstnik + 6 km)

300 000 zł41 m² 7 317,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu w ofercie biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Księcia Ludwika I. Nieruchomość o powierzchni 41 m2 składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Ścinawa(Chróstnik + 20 km)

250 000 zł44,36 m² 5 635,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy (przełom XIX/XX wieku), która przeszła kapitalny remont w 1998r. W budynku tylko dwa lokale mieszkalne (na każdej kondygnacji jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Tarninów,Legnica(Chróstnik + 17 km)

590 000 zł100 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 100 m2, usytuowane na 1. piętrze stylowej kamienicy w prestiżowej dzielnicy Tarninów, zaledwie kilka minut spacerem od Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Piotra

Stare Miasto,Legnica(Chróstnik + 17 km)

1 500 000 zł134,22 m² 11 175,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Domo Expert Nieruchomości prezentuje ofertę nowocześnie urządzonego, komfortowego, apartamentu położonego na dwóch poziomach , co daje poczucie przestrzeni i prywatności w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Fabryczna,Legnica(Chróstnik + 17 km)

520 000 zł120,30 m² 4 322,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1908

Legnica, fabryczna, piastowska, mieszkanie, 4 pokoje, sprzedaż. Na sprzedaż komfortowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 120,3 m2. Mieszkanie ulokowane na trzecim piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł47 m² 10 425,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Apartament 2 pokojowy oś. Piekary B + miejsce postojowe W garażu podziemnym mieszkanie: komfortowe mieszkanie, o powierzchni 47 m znajduje się na trzecim piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł70 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane przy ul. Jankowskiego, na osiedlu Piekary B w Legnicy. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubin

Lubin(Chróstnik + 6 km)

259 900 zł58 m² 4 481,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Bezczynszowe mieszkanie z dużym garażem i ogrodem - Księginice k. Lubina Na sprzedaż bardzo funkcjonalne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Staszica,Lubin(Chróstnik + 6 km)

320 000 zł47,90 m² 6 680,58 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Odkryj wyjątkową okazję na osiedlu Staszica w Lubinie idealne mieszkanie dla pary lub rodziny, które spełni Twoje oczekiwania! Ta atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 47,9 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Chróstnik

Chróstnik,dolnośląskie

215 000 zł84 m² 2 571,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4